Podmínky užití webového portálu najdi-pujcku.cz

Internetový portál najdi-pujcku.cz je provozován společností Collorito s.r.o. se sídlem Sukova třída 1556, 530 02 Pardubice, IČ 01528521, dále jen „Provozovatel“.

Portál slouží uživatelům k podání inzerátu finančních služeb.

Provozovatel neshromažďuje žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu.

Návštěvníci a uživatelé portálu berou na vědomí, že obsah tohoto portálu je chráněn předpisy na ochranu autorských práv a dalšími předpisy, jimiž se řídí ochrana duševního vlastnictví. Uživatel není oprávněn kopírovat, distribuovat, rozmnožovat, prodávat, měnit, upravovat či přenášet obsah webu nebo do něj jakkoliv zasahovat. Uživatel dále není oprávněn tento používat pro komerční účely nebo obsah webu pro tyto účely jakkoliv zpřístupňovat. Pro využívání obsahu tohoto portálu nesmí uživatel využívat automatizovaných procesů.

Za obsah, který na tento web vkládají uživatelé, jsou vždy odpovědni. Zároveň jsou povinni řídit se platnými zákony České republiky. Zakázáno je především vkládání příspěvků, které slouží k propagaci služeb a zboží, jejichž reklama je regulována příslušnými předpisy, dále se zakazuje vyzývání k rasové nesnášenlivosti a vkládání vulgárních příspěvků. Dále je zakázáno vkládání obrázků a dalších dokumentů, pokud uživatel není vlastníkem autorských práv nebo nedostal souhlas se zveřejněním. Příspěvky, které mají za cíl poškození subjektu nebo osoby, nebude tolerováno.

Na webu je dále zakázáno nabízet jakékoliv služby podvodného charakteru, především nabídky služeb, které s sebou nesou jakýkoliv poplatek placený před poskytnutím služby.

Každý inzerent může vložit inzerát pouze 1x denně, přičemž každý jedinečný inzerát může být na stránkách zveřejněný pouze 1x.

Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za obsah, který na web vkládají uživatelé.

Veškeré obrázky a texty umístěné na portále pocházejí z volně přístupných zdrojů, kdy jejich majitelé dali souhlas k použití obrázků nebo textů a to i z komerčního hlediska.

Provozovatel nevykonává dohled nad obsahem vložným uživatelem.

Každý inzerent, který se zaregistruje na portále najdi-pujcku.cz souhlasí s emailovým kontaktem i marketingového charakteru.

Platby za TOPování – GoPay

K zabezpečení online plateb využíváme služby společnosti GoPay. Platby jsou chráněny 3D Secure systemem a jsou tak naprosto bezpečné. Ihned po provedení online platby bude Váš inzerát automaticky topován.

Pod každým inzerátem naleznete přehlednou tabulku s jednotlivými možnostmi zvýraznění inzerátu. Jakmile budete mít vybranou variantu topování, tak klikněte na tlačítko „Zaplatit“ a budete automaticky přesměrování na platební bránu společnosti GoPay.