Nápověda webu

Registrace

Každý uživatel, který chce vložit inzerát musí být registrován. Registrace je velmi rychlá, stačí zadat váš email a zvolit možnost, zda chcete inzerovat poptávku nebo nabídku půjček.
Vložte správný email, na tento email vás budou kontaktovat jiní uživatelé inzerce!
Email také slouží v případě, že zapomenete heslo ke svému účtu.
Váš email se nebude na stránce zobrazovat.
pridat-inzerat
Po odeslání registračního formuláře se vám zobrazí druhá část formuláře, kde jsou další povinné údaje, které potřebujeme o vás vědět před tím, než začnete přidávat inzeráty.
krok2
V tomto kroku musíte vyplnit všechny povinné informace (v případě, že chcete, můžete vyplnit i nepovinné údaje).
Po dokončení registrace vám přijde email s heslem k vašemu účtu.

Přidání inzerátu

V případě, že jste již zaregistrováni, můžete přidávat inzeráty.
1. Přihlásit se do svého účtu.
2. Přejděte do sekce přidat inzerát.
3. Vyplňte nadpis, text inzerátu, vyberte kategorii pro inzerát.
a) V případě, že poskytujete půjčky vyberte kraj, pro který inzerát platí.
4. Můžete také vyplnit kolik financí potřebujete (v případě poskytovatele rozmezí půjček, které poskytujete / zprostředkováváte).
5. Po odeslání inzerátu čeká každý inzerát na schválení administrátorem, proto se bezprostředně po odeslání váš inzerát nezačne zobrazovat na naší stránce.
6. Váš inzerát se však zobrazí v sekci Moje inzeráty. Zde můžete sledovat, zda je inzerát již schválen nebo stále čeká na schválení.
Je zakázáno přidávat duplicitní inzeráty (inzeráty se stejným textem)!
Ujistěte se, že váš inzerát neporušuje pravidla inzerce!
7. Můžete vložit pouze jeden inzerát za 12 hodin.

Administrace

V administraci můžete vaše inzeráty upravovat, smazat, aktualizovat, nebo topovat. Všechny možnosti naleznete vždy vlevo od každého vašeho inzerátu v administraci.

admin

Úprava inzerátu

Každý inzerát, který jste publikovali můžete upravovat v administraci.
Pozor, po úpravě inzerátu bude inzerát muset administrátor znovu schválit a tudíž se přestane dočasně zobrazovat! Toto platí i pro topované inzeráty

Smazání inzerátu

V případě, že nechcete aby se Váš inzerát dál zobrazoval, můžete využít možnosti „Smazat“ v administraci.
Pozor, po smazání inzerátu se inzerát zcela přestane zobrazovat. V případě, že máte zakoupené topování, toto topování ztratí platnost!

Aktualizace inzerátu

Protože je zakázáno přidávat inzeráty se stejným textem připravili jsme pro vás možnost aktualizace inzerátu. Touto aktualizací posunete inzerát na přední pozice jako kdybyste ho právě vložili (nepřeskočí však topované inzeráty).
Jeden inzerát můžete aktualizovat pouze jednou za 24 hodin. Maximálně můžete aktualizovat (obnovit) 2 inzeráty denně. Po aktualizaci inzerátu se vám zobrazí, za kolik hodin můžete aktualizaci opakovat.

Topování

Chcete, aby se váš inzerát zobrazoval na předních pozicích, nebo chcete aby váš inzerát byl odlišný od jiných inzerátů? Využijte možnost topování inzerátu, kterou najdete v administraci vašich inzerátů. Inzeráty můžete topovat pouze v případě, že jsou schváleny.
Ve výběru topování si vyberete jednu z možností (topování nebo zvýraznění inzerátu), můžete si vybrat pouze jednu nebo obě možnosti a následně zašlete žádost o topování. Vaše objednávka se zapíše do našeho systému a následně vám odešleme fakturu, po jejím proplacení (a přijetí platby nebo potvrzení) vám bude topování aktivováno. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat emailem na admin@najdi-pujcku.cz

Nahlášení uživatele

V případě, že jste našli uživatele, který porušuje některé z pravidel inzerce můžete nám to nahlásit tak, že kliknete na jméno uživatele v jeho inzerátu (čímž se dostanete na profil uživatele) a následně kliknete na tlačítko „Nahlásit uživatele“. Zobrazí se vám krátký formulář, kde můžete specifikovat jak uživatel porušuje pravidla inzerce. Doručené dotazy následně prověříme.
nahlaseni