Úvěry a půjčky na bydlení a rekonstrukci

Úvěry a půjčky na investice do bydlení jsou poskytovány od tisíců korun až do několika stovek tisíc korun. Nad jistou výši úvěru, která závisí na interních pravidel poskytovatele (banky či nebankovní společnosti), se může vyžadovat zajištění ručitelem nebo jinou formou.

Detail článku

Půjčka od soukromé osoby – jak ji získat

Máte problém získat půjčku od nebankovní společnosti natož od banky? Vaší poslední záchranou v této finanční nouzi může být půjčka od soukromých osob. Inzeráty soukromých osob, které se zabývají zprostředkováním finančních půjček můžete najít také na našem inzertním serveru. Poskytovatelů takových rychlých a snadno získatelných půjček je velké množství. Najít však solidního poskytovatele půjček je již horší. Nejlepším řešením je zjistit si reference, podle kterých si můžete spolehlivě ověřit poskytovatele půjčky. Vyhnout se tak můžete uzavření pro vás nevýhodné smlouvy.

Detail článku

Půjčky pro nezaměstnané

Pokud lidé nemají zaměstnání a potřebují půjčit peníze by měli tuto možnost skutečně zvážit. Při tomto typu půjčky dochází v největší míře k poskytnutí nebankovní půjčky, která se vyznačuje v mnoha případech vysokou úrokovou mírou.

Půjčkou je možné řešit ztrátu zaměstnání, ale jen na dobu přechodnou. Při ztrátě příjmu nastává i riziko, že příjem nebude v brzké době znovu navrácen.

Detail článku

Nebankovní půjčky

Jít si do banky pro půjčku už je dávno přežitek. Ačkoliv v minulosti byly banky vyhlášené hlavně nízkým úrokem, dnes už je situace zcela jiná. Trhu totiž dominují nebankovní půjčky, které dokážou pokrýt širokou škálu potřeb každého žadatele. Je jedno, zda potřebujete pár tisíc, nebo několik milionů, jelikož to nebankovní trh zvládne nabídnout. Důležité je vědět, jak se na něm orientovat a jaké konkrétní možnosti jsou k dispozici. Pojďme si zmapovat, z jakých půjček lze vybírat, pokud potřebujete finanční prostředky.

Detail článku

Rychlá půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou představuje druh krátkodobé půjčky, která je poskytována většinou v období před výplatním termínem. Občas se stane, že pokud člověk nemá žádné úspory s výplatou z minulého měsíce prostě nevyjde. A na tuto situaci je právě půjčka před výplatou určena. Jde o jedinečnou možnost, jak snadno a velmi rychle získat peníze.

Vyřízení půjčky

Vyřízení půjčky probíhá většinou online. Stačí u vybrané společnosti vyplnit online žádost a pokud vše proběhne v pořádku, tak ještě týž den máte peníze na svém účtu. Většina těchto společností disponuje totiž účty ve více bankách. V případě, že máte bankovní účet v jedné z těchto bank, tak převod v rámci banky je už téměř okamžitý a peníze můžete ihned čerpat.

Dejte si pozor, abyste včas půjčku splatili. Každý týden v prodlení pak stojí zbytečné náklady na víc. Je tedy vhodné půjčku splatit ve chvíli, kdy vám přijde na účet vaše výplata.

Kde si půjčit

Společností, které tento druh půjček poskytují je celá řada. My jsme výběr udělali za vás a jako nejvhodnější nám vyšla společnost Kredito24. O půjčku můžete žádat zde: Kredito24 půjčka

Detail článku

Půjčky bez dokládání příjmu

Nemôžete dokladovať svoj príjem z dôvodu nezamestnanosti alebo pretože vykonávate pracovnú činnosť brigádne a tento príjem vám banka nezapočíta? Jedným z možných riešení tejto situácie sú pôžičky bez dokladovania príjmu.

Detail článku