Půjčky bez dokládání příjmu

Nemůžete dokladovat svůj příjem z důvodu nezaměstnanosti nebo proto, že vykonáváte pracovní činnost brigádně a tento příjem vám banka nezapočítá? Jedním z možných řešení této situace jsou půjčky bez dokládání příjmu.

V komerčních bankách musíte téměř vždy doložit svůj pravidelný měsíční příjem a bez tohoto potvrzení od zaměstnavatele vám půjčku prostě neschválí. Konkurence bank se ale stále častěji snaží dohnat banky v jejich produktech nebo dokonce předběhnout v jejich nabídce. Příkladnou nabídkou jsou například půjčky bez dokládání příjmu, které nabízejí ve větší míře nebankovní společnosti. Při těchto půjčkách ale musíte počítat s vyšším úrokem jako u půjček u kterých je dokladování příjmu nezbytné.

Jaký příjem vyžadují doložit banky

Příjem ze stálého zaměstnání za dobu alespoň několik po sobě jdoucích měsíců pracovní činnosti. Toto potvrzení vystavuje zaměstnavatel.

Kde lze žádat o půjčku bez dokládání příjmu

Takový typ půjčky můžete získat u některých nebankovních společností (např. Provident, Ferratum, Kredito24, CreditON) nebo od soukromých investorů, kteří inzerují na našich stránkách.

Článek se věnuje tématům: nebankovní půjčky, půjčky bez dokládání příjmu, půjčky bez příjmu, Půjčky pro nezaměstnané,